Kogama Wiki
 
Line 27: Line 27:
   
 
==5: Konkursy==
 
==5: Konkursy==
Kiedy organizowane są [[Contests|zawody]], powinieneś zabrać [[Friends|Przyjaciół]]i spróbować w nich swoich szans! Zwycięzcy zazwyczaj dostają [[Badges|odznakę]] i także trochę złota. Nawet jeśli nie uda ci się wygrać, możesz być szczęśliwy, przez to, że zrobiłeś fantastyczną grę wraz ze swoimi fantastycznymi przyjaciółmi!!
+
Kiedy organizowane są [[Contests|zawody]], powinieneś zabrać [[Friends|Przyjaciół]] i spróbować w nich swoich szans! Zwycięzcy zazwyczaj dostają [[Badges|odznakę]] i także trochę złota. Nawet jeśli nie uda ci się wygrać, możesz być szczęśliwy, przez to, że zrobiłeś fantastyczną grę wraz ze swoimi fantastycznymi przyjaciółmi!!
   
 
==6: Kupowanie pakietów złota lub subskrybcji elite==
 
==6: Kupowanie pakietów złota lub subskrybcji elite==

Latest revision as of 20:09, 1 October 2020

Jak Zdobywać Złoto[]

Pamiętaj to są JEDYNE sposoby na zdobycie złota Do NOT trust third-party sites that claim to 'Hack' Gold. They're scams that will steal your account.

1: Zdobywanie poziomów[]

To jedna z najbardziej satysfakcjonujących metod podczas aktywnego grania w grę. Każdy zdobyty poziom dodaje nagrodę w postaci złota do konta gracza. Im wyższy poziom masz, tym więcej złota dostaniesz z każdym zdobytym poziomem. By odebrać zdobyte złoto musisz wejść w grę lub w projekt
Wszystkie nagrody za każdy zdobyty poziom są opisane na Złotym updat'cie|z.

Jednakże, nie dostajesz złota po zdobywaniu poziomów powyzej However you don't earn Gold when Leveling up above Level 31 in the Friends server.

2: Granie w Nowe Gry[]

Tą metodą jest zdecydowanie najłatwiej zdobyć odrobinke zbota. Graj w ostatnio opublikowane gry, poczekaj aż skończy się odliczanie, obejrz reklame i wkońcu odbierz swoje 2 kostki złota. Możesz zdobyć do 10 złota w jeden dzień tą metodą. Ponieważ reklamy działają tylko w wersji Mobile i WebGL, nie możesz zarobić złota tą metodą, używając wersji Standalone.

3: Kupna w Markecie[]

Wszystko co musisz zrobić to zrobienie modela lub awatara którego wszyscy polubią! Kiedy model zostanie kupiony, twórca dostaje 1 złota, i kiedy awatar zostanie kupiony, twórca dostaje 14 złota Subskrybenci abonamentu elite Dostają get 170% początkowej ilości złota za kupiony model/awatar

4: Zgłaszanie Błędów[]

Ta metoda zajmuje więcej czasu, ale jest bardzo satysfakcjonująca. Po każym pozytywnym zgłoszeniu Błędu, Dostajesz jeden punkt zgłaszania w tabeli, Odznakę Testera na twoim profilu i 120 złota.
Podczas zgłaszania piątego błędu, dostajesz 240 złota, a podczas zgłaszania dziesiątego błędu, dostajesz 480 złota.
Podczas zgłaszania Błędów z Serwera Live (WWW), zdobywasz 40 złota i jeden punkt zgłaszania. Kiedy błąd który zgłaszasz jest na serwerze friends, a nie znaduję sie na serwerze Live, dostajesz 80 złota i 2 punkty zgłaszania.
Znajdywanie błędów jest trudne, ale satysfakcjonujące dla graczy i Deweloperów.

5: Konkursy[]

Kiedy organizowane są zawody, powinieneś zabrać Przyjaciół i spróbować w nich swoich szans! Zwycięzcy zazwyczaj dostają odznakę i także trochę złota. Nawet jeśli nie uda ci się wygrać, możesz być szczęśliwy, przez to, że zrobiłeś fantastyczną grę wraz ze swoimi fantastycznymi przyjaciółmi!!

6: Kupowanie pakietów złota lub subskrybcji elite[]

Masz trochę pieniędzy, których nie zamierzasz wykorzystać? po pierwsze, to powinieneś je zbierać - ale jeśli nie chcesz, czemu by tak nie wesprzeć KoGaMy? Zakup Pakietów Złota nie daje ci tylko złota, ale także [[Elitarną Odznakę] Możesz mieć dostęp do wszystkich dostepnych motywów! Poza tym, pomagasz utrzymywać KoGaMę!
You can also earn Daily Gold and a lot of other cool perks by purchasing a Subscription.

7: Zdobywanie złota przez projekty[]

7.1 Poziomy gry[]

Po prostu dodaj kryształy do swojej gry! Dzięki poziomom w grze, które pozwalają na zapisanie progresu w grze, możesz zdobywać złoto!
Za każdym razem gdy gracz kupi poziom w twojej grze, złoto jest dzielone między członków projeku. Członkowie bez subskrybcji elite dostają 10% złota, a członkowie z subskrybcją elite, dostaną 70% złota.

7.2 Wspomagacze[]

Pozwalając graczom na kupno Wspomagaczy w twojej grze poprzez ustawienia gry, za każdym razemm gdy gracz kupi któryś z wspomagaczy, złoto jest podzielane między członków projektu, członkowie bez subskrybcji elite, dostają 10% złota, a członkowie z subskrybcją elite dostają 70% złota.

Zobacz również[]

Czym jest złoto