Kogama Wiki
Advertisement

Loga Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia: Powyżej: w języku Angielskim, Poniżej: w języku Portugalskim

Najważniejsze Wydarzenia Tygodnia (HotW, ang. Highlights of the Week) to inicjatywa której celem jest pokazywanie najlepszych modeli, gier, awatarów i filmów zrobionych przez społeczność KoGaMy. Zwycięzcy są publikowani każdego tygodnia.

Gra[]

Gra która wygrała Game of the Week (GotW) otrzymuje:

  • Dostaje tytuł "Fajnej gry" na limitowany czas
  • Twórca i członkowie gry dostają odznakę Game of the Week

    Gry oznaczone jako "Fajna gra" są przypięte na samej górze

Od 2020 r., odznaka Game of the Week 2 została dodana do Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia, obecnie trudno jest ją otrzymać.

Nowy sposób działania GotW polega na tyml, że wszystkie nominowane gry, nieważne czy wygrały czy przegrały, zostają oznaczone jako "Fajna gra".

Model[]

Twórcy Modeli które wygraly Model of the Week (MotW) otzymują:

Awatar[]

Twórcy Awatarów które wygraly Avatar of the Week (AotW) otzymują:

Jak wziąć udział[]

Aby wziąć udział w HotW, trzeba wysłać link do swojej kreacji botowi HotW Suggestions#2988 przez Discord. Po wysłaniu wiadomości Komitet HotW sprawdzi czy podesłana kreacja zasługuje na tytuł wystąpienia w HotW

Komitet Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia[]

Komitet Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia (w skrócie Komitet HotW) został założony przez AdmiralFjong (podczas kiedy był Community Managerem KoGaMy). Jej celem jest znajdowanie najlepszych kreacji zrobionych przez społeczność, a następnie przekazywanie ich do Michala, aby opublikował ogłoszenie zwycięzców HotW na stronie wiadomości na serwerze WWW, lub BR.

Ciekawostki[]

Jedną z najstarszych nagród za wygraną w Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia, był następny poziom. (Jednak, czasem było to nie sprawiedliwe, ponieważ czasami mogło ci brakować mniej XP do następnego poziomu, a czasami więcej. Administratorzy dawali jedynie poziom w górę, niezależnie ile potrzebowałeś XP do następnego poziomu, chyba że naprawdę brakowało ci bardzo mało XP, w takim przypadku mogli Ci dać +2 poziomy).

Michal jest obecnie odpowiedzialny za publikowanie ogłoszenia raz na tydzień, ponieważ na obecną chwilę nie ma Community Managera, który mógłby to zrobić. (Dlatego HotW czasem nie są publikowane tego samego dnia co w poprzednim tygodniu [albo nie ma ich w ogóle przez cały tydzień]. Tak się dzieję, ponieważ Michal ma wiele innych spraw do zrobienia jako założyciel KoGaMy; więc publikuje te ogłoszenia, gdy tylko znajdzie trochę wolnego czasu).

Komitet HotW obsługuję bota HotW Suggestions#2988 na Oficjalnym Serwerze Discord KoGaMy.

Zobacz Również[]

Highlights of the Week Committee/pl

Advertisement