HotW Suggestions BOT's & HotW Committee's logo.png
Logo bota HotW Suggestions & Komitetu HotW. Ten obraz został zrobiony przez MB_Lithium#2371 (Nazwa użytkownika Discord & Tag), jednego z moderatorów Oficjalnego Serwera Discord KoGaMay.

Komitet Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia (w skrócie Komitet HotW) jest grupą ludzi stworzoną przez AdmiralFjong (kiedy był Menadżerem Społeczności KoGaMa), którzy są odpowiedzialni za znajdowanie najlepszych kreacji zrobionych przez społeczność, a następnie przekazywanie ich do Michal, żeby mógł zrobić ogłoszenie HotW na stronie z wiadomościami KoGaMy na serwerze WWW, lub BR.

Komitet HotW sprawdza kreacje zgłoszone przez społeczność, i decydują które z nich zasługują aby zostały wyróżnione w nadchodzących Najważniejszych Wydarzeniach Tygodnia, mogą oni również zgłosić własne sugestie.

Cel

Celem pomysłu było, aby społeczność mogła nawiązać kontakt z Obsadą KoGaMa w bardziej bezpośredni sposób, oraz selekcji wyróżnionych kreacji, ponieważ społeczność potrafi znaleźć o wiele lepsze kreacje niż Obsada by mogła, i zrobić to o wiele łatwiejsze, a dzięki większej liczbie zaangażowanych osób jest znacznie łatwiej znaleźć i wyróżnić najlepsze prace. W ten sposób, Menadżer Społeczności może po prostu opublikować lepiej przefiltrowane kreacje (wyniki) dyskusji Komitetu HotW i uzyskać o wiele więcej wolnego czasu w zaangażowanie się w inne rzeczy związane z zarządzaniem KoGaMy. (aby Menadżer Społeczności nie musiał angażować się sprawdzaniem wszystkich zgłoszonych kreacji, które zostały zrobione przez społeczność, ponieważ Komitet HotW może wziąć tą odpowiedzialność za niego.)

Komitet HotW po odejściu AdmiralaFjong

Kiedy AdmiralFjong odszedł z KoGaMy Komitet HotW nie był taki aktywny, ponieważ nie było nikogo kto mógłby wysłuchać opinii Komitetu, o kreacjach które mogłyby zostać wyróżnione. Po paru miesiącach moderator serwera Discord o nazwie Dede[1] złożył propozycję do Michal o wdrożeniu nowej oraz łatwiejszej metody, która mogłaby zostać wykorzystana do wyboru kreacji na nadchodzące Najważniejsze Wydarzenia Tygodnia. Ten pomysł został przez niego zaakceptowany i zatwierdzony, i obecnie, jest to aktualny system, który Komitet HotW używa do wybierania świetnych kreacji stworzonych przez społeczność, które zasługują na zostanie wyróżnionym w jednym z tych ogłoszeń, a następnie zostają one przekazywane do Michal.

Aktualni członkowie Komitetu Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia:

Komitet HotW składa się z grupy 11 osób. Wszyscy ci ludzie zarządzają HotW Suggestions#2988 [BOT] i pomagają użytkownikom poprzez odpowiadanie na ich pytania związanych z Najważniejszymi Wydarzeniami Tygodnia.

Są to:

HotW Suggestions#2988 [BOT]

HotW Suggestions#2988 jest BOT'em Discord stworzonym przez Dede[1], który jest obsługiwany przez Komitet HotW, aby otrzymywać sugestie kreacji społeczności, które mogłyby zostać wyróżnione w jednym z Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia. Najlepsze kreacje są przekazywane do Michal, który próbuję robić ogłoszenia Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia jeden raz w tygodniu, jednak, nie zawsze ma to czas.

Wskazówki podczas Korzystania z usługi HotW Suggestions#2988 [BOT]

1.- HotW Suggestions#2988 [BOT] nie należy używać do swobodnych dyskusji. Wręcz przeciwnie, bot ma służyć do przesyłania Gier, Avatarów, Modeli, lub filmów na YouTube (Związanych z KoGaMą), które uważasz za godne wyróżnienia w następnych Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia.

2.- Nie przesyłaj swojej kreacji więcej niż jeden raz. Bez obaw! Komitet HotW sprawdza i bierze pod uwagę wszystkie przesłane prace, ale wybierają tylko te, które najbardziej im się podobają na następne Najważniejsze Wydarzenia Tygodnia.

3.- Komitet HotW Nie ma ustawionej daty, ani godziny publikacji wyników Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia, ponieważ zależy to od Michala. Dzieje się tak, ponieważ ma on wiele innych rzeczy do zrobienia jako założyciel KoGaMa, więc publikuje te ogłoszenia, gdy tylko znajdzie trochę wolnego czasu. Kiedy Michal opublikuję nowe wyniki Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia, powinieneś zobaczyć ogłoszenie na kanale #announcements na Oficjalnym Serwerze Discord KoGaMy, jak również na stronie z wiadomościami KoGaMy na serwerze WWW, lub BR.

4.- Prosimy o zachowanie cierpliwości, zajmie to trochę czasu zanim komisja sprawdzi i zatwierdzi twoją kreację.

5.- Treści wykonane przy użyciu cheatów nie mogą być brane pod uwagę w Najważniejszych Wydarzeniach Tygodnia.

6.- Nie wysyłąj linków do projektów; zamiast tego, powinieneś wysłać link opublikowanej gry, ponieważ członkowie Komitetu HotW nie mają dostępu do twoich projektów!

7.- Obecnie nie ma Najważniejszych Wydarzeniach Tygodnia na serwerze Friends, lecz zawsze możesz wysłać swoje prace z Serwera WWW i BR!

Ciekawostki

 • Zanim Komitet HotW istniał, metodą zgłaszania kreacji do Obsady KoGaMy, aby została ona wyróżniona w następnych Najważniejszych Wydarzeniach Tygodnia było wysyłanie e-maila do "cm@kogama.com". Obsada KoGaMy sprawdziłaby zgłoszone kreacje i wyróżniłaby ich ulubione. Jednak, ta metoda została przerwana po pojawieniu się Komitetu HotW.
 • Angielskie tłumaczenie dla Komitetu Najważniejszych Wydarzeń Tygodnia to Highlights of the Week Committee, w skrócie HotW Committee.

Zobacz Również

Highlights of the Week

KoGaMa Discord Server
 1. 1.01.1 Nazwa użytkownika Discord & Tag: Dede#3348
 2. Nazwa użytkownika Discord & Tag: Linkky#8268
 3. Nazwa użytkownika Discord & Tag: RealImagineer23#3872
 4. Nazwa użytkownika Discord & Tag: - HDB - KGM#1817
 5. Nazwa użytkownika Discord & Tag: NKYG#0257
 6. Nazwa użytkownika Discord & Tag: GoldWam#8456
 7. Nazwa użytkownika Discord & Tag: Kelim#4218
 8. Nazwa użytkownika Discord & Tag: Yamado#5229
 9. Nazwa użytkownika Discord & Tag: L.R.W.#9005
 10. Nazwa użytkownika Discord & Tag: KoGaMa STEVE Minecraft#0601
 11. Nazwa użytkownika Discord & Tag: _Fernando#4958
 12. Nazwa użytkownika Discord & Tag: teery#9752
Community content is available under CC BY-NC-SA 3.0 unless otherwise noted.